İnkaş İnşaat

MK Group bünyesinde yer almakta olan değerli markamız İnkaş İnşaat; gerçekleştirdiği büyük ölçekli mühendislik harikası projeler ile öncü, kaliteli ve yaratıcı yapılara imza atmaktadır. Tüm yatırım projelerimizde modern yapı tekniklerini takip etmekte, kaliteli ve güvenli malzeme kullanmakta, özverili işçilik prensibimizle çalışmakta; projelerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde hayata geçirmekteyiz.

Miko Coffee

Ülkemizin dört bir yanına üretim, dağıtım, tedarik, makine parkı sağladığımız ve Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Miko Coffee Gıda firmamız ile, MK Group bünyesinde yatırım ve gelişimimizi uluslararası standartlara taşımaktayız.

Maya Okulları

Çağdaş bir gelecek nesil yetiştirmek amacıyla adım attığımız eğitim sektöründe, Maya Okulları ile eğitime çocuk gözüyle bakıyoruz. Her çocuğun “kendi mayasına uygun” olan çağdaş ve yenilikçi eğitim modelimiz ile takdir toplamaktır.

Mekvin Hotels

Akdeniz’in çanağında hizmet veren otellerimiz ile yüksek misafir memnuniyetine ulaşma ve kişiye özel üst düzey hizmet sunma anlayışını prensip edinerek markamızın gelişimini sürdürmekteyiz.